Velikonoční Míchačky aneb souboj regionů

velikonocni-petky-strana

Dovolujeme si Vás pozvat na další turnaj z řady „Míchaček“. Tentokrát pod názvem „Velikonoční Míchačky aneb souboj regionů“. Z názvu je patrné, že proti sobě nastoupí týmy, které spojuje společný regionální původ. Mohlo by se říci, že půjde o regionální výběry, ale zní to příliš nadneseně a nechceme se vychloubat, aby nám nenarostl dlouhý nos jako Pinokiovi. Máme přislíbenu účast z regionu Olomoucka, Ostravska, Zlínska, Brněnska a Slezska.

vajickaRegionální tým bude mít na starosti jeden dospělý koordinátor, který složí konečnou podobu týmu. Tým bude složen MINIMÁLNĚ ze dvou pětek plus gólmana tj. 10+1 hráčů. Vyšší počet je na rozhodnutí koordinátora. Každý tým může mít maximálně čtyři hráče + jednoho brankáře ročníku 99 a minimálně jednoho hráče ročníku 2001 na tým. Hráči ročníku 2000 nejsou omezeni. Tým by měl být složen z hráčů alespoň čtyř florbalových týmů v regionu.

Podle počtu přihlášených týmů budeme hrát buď každý s každým anebo vytvoříme dvě základní skupiny a pak postupové boje. Týmu po zařazení do turnaje bude přiřazena startovní barva (tým musí mít stejnou barvu triček). Co nám turnaj přinese:

 • Vyplnit Velikonoční prázdniny smysluplnou činností
 • Potkat se se starými známými a poznat nové přátele (hráče)
 • Učit se, ukázat, vyzkoušet, okoukat, porovnat, posoudit florbalové dovednosti
 • Kouknout se, jaká je škola (konkurence) v jiných regionech
 • Zjištění, jak jsme schopni komunikovat mezi sebou, když běžně spolu nehrajeme

TERMÍN

25. 3. 2016 (pátek v době velikonočních prázdnin), začátek v 9:00 hod a předpokládané ukončení mezi 15-16 hodinou.

MÍSTO

Hala SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Rooseveltova 472/79, Olomouc 9
adresa a mapa dle ČFBU

SLOŽENÍ PĚTEK

Pětku tvoří hráči ročníku 99, 00, 01 (dorostenci a starší žáci). Dívka v týmu není podmínkou, ale ani důvod k vyřazení týmu. Zúčastnit se mohou florbalisté z celé ČR.
Formulář pro přihlášení týmu ZDE (připravujeme)

ÚČASTNICKÝ POPLATEK A DOPRAVA

Poplatek na tým je 1500,- (tj 136,- Kč na hráče), ze kterého budou hrazeny náklady na halu (pronájem a energie) a proplacení rozhodčích. Platí se na místě v den turnaje. Doprava vlastní.

PŘEDPIS

Hraje se dle pravidel IFF v souladu se specifickým vymezením v těchto propozicích. Utkání budou řídit zkušení rozhodčí. Hrací doba je 2 x 15 minut hrubého času, přestávka 1 minuta. Time out není povolen. ČK 1 vede automaticky k vyloučení do konce daného utkání, předzápasová příprava na hrací ploše je maximálně 2 minuty.

SYSTÉM

Turnaj sehraje 4 až 6 týmů systémem každý s každým nebo na dvě základní skupiny. Rozpis utkání bude zveřejněn souběžně s rozlosováním. Celkový vítěz vzejde z výsledkové tabulky po ukončení všech utkání nebo vítěz finálových bojů.
O pořadí rozhoduje každého s každým:

 1. Celkový počet bodů (3 výhra – 1 remíza – 0 prohra)
 2. Vzájemný zápas
 3. Rozdíl skóre
 4. Větší počet vstřelených branek
 5. Los

O pořadí rozhoduje finále:

 1. Vzájemný zápas
 2. Nájezdy

POJIŠTĚNÍ

Účastníci startují na vlastní nebezpečí. Pořadatelé nejsou zodpovědní za jakékoliv zranění, onemocnění či ztrátu v průběhu turnaje.

DALŠÍ INFORMACE

Pořadatelé si vyhrazují právo na změnu v uveřejněných propozicích. V tomto případě budou o změnách bez prodlení informování všichni koordinátoři týmů, kterých se daná změna týká.

ZA ORGANIZAČNÍ TÝM
Ivo Šindler, Lukáš Rubín

Související odkazy:
Velikonoční Marlenky jsou snězeny
Velikonoční týmy se již rýsují

vybery

About the Author: ivosin