Velikonoční týmy se již rýsují

velikonocni-petky-celek
veliko-6 Posledním čili šestým týmem je výběr posledního z moravských krajů nazvaný Region – Zlínsko, kde jsou zastoupeni hráči zvučných týmů.

Jméno Ročník Klub
Vičánek Martin (G) 2000 Panthers Otrokovice
Marek Macík (G) 2001 Florbal Vsetín
Štěpánek Jiří 2000 Panthers Otrokovice
Valenta Jaroslav 1999 Panthers Otrokovice
Zdražil Jakub 2000 Panthers Otrokovice
Kořenek Michal 2000 Florbal Vsetín
Anděl David 2000 Florbal Vsetín
Balusek Pavel 1999 Zlín Lions
Stratil Štěpán 1999 Panthers Otrokovice
Janeček Martin 2000 Panthers Otrokovice
Haša Jakub 2001 Florbal Vsetín
Kvapil Lukáš 1999 Florbal Vsetín
Kundrata Michal 2000 Fbc Lexx Orel Uherský Brod
Jančík Radim 2001 Panthers Otrokovice
Adam Pančocha 2000 Panthers Otrokovice

veliko-5 Pátým týmem je opět zástupce ze severu a jsou jim kluci v týmu nazvaném Region – Ostravsko – Opavsko, kde měli být především kluci z opavska, ale nějak se nám je nepodařilo přesvědčit a tak jsme tým doplnili opět o ostraváky a další výborné florbalisty z MS ligy.

Jméno Ročník Klub
Petr Maláč (G) 2001 Torpedo Havířov
Daniel Matloch 2000 Torpedo Havířov
Martin Martiniak 1999 FBC Ostrava
Radim Heiser 2000 FBC Ostrava
Daniel Flašar 2000 FBC Ostrava
Martin Michna 1999 Paskov Saurians
Jakub Melecký 1999 FBC Spartak Bílovec
Dominik Kaloč 2000 FBC Ostrava
Petr Káňa 2001 FBC Sokol Frenštát p.R.
Adam Soudil 2001 FBC Sokol Frenštát p.R.
Matěj Matoška 2002 FBC Ostrava
Adrian Böhm 2000 FBK Horní Suchá

veliko-4 Čtvrtým zástupcem florbalové školy je tým Region – Olomoucko, kde jsou soustředěni hráči z hanáckých týmů.

Jméno Ročník Klub
Kráčmar Michal (G) 2000 FBS Olomouc
Šobota Dominik (G) 1999 FBC ZŠ Uničov
Král Ondřej 1999 SK K2 Sportcentrum Prostějov
Minář Jan 1999 FBS Olomouc
Kalač David 2000 FBC Šternberk
Blana Vojtěch 1999 FBS Olomouc
Frydrych Lukáš 2001 FBŠ Teiwaz Hranice
Glacner Michal 2000 SK K2 Sportcentrum Prostějov
Charvát Jakub 1999 FBC ZŠ Uničov
Kořenek Matěj 2000 FBC Šternberk
Sedlák Vojtěch 2001 FBS Olomouc
Hanák Tomáš 2002 FBS Olomouc
Majer Jan 1999 FBS Olomouc

veliko-3 Třetím týmem v turnaji je Region – Ostravsko – Karvinsko, tedy hráči původem z Ostravy, Havířova, Třince a Paskova.

Jméno Ročník Klub
Denis Jasiok (G) 1999 Paskov Saurians
Ondřej Chovanec 1999 FBC Ostrava
Lukáš Herblich 2000 1.SC Vítkovice
Tomáš Hanzlík 2001 1.SC Vítkovice
Matěj Kapec 2000 1.SC Vítkovice
Šimon Kuczera 1999 FBC Ostrava
Richard Klimek 2000 FBC Ostrava
Denis Kubiczek 1999 FBC Ostrava
Rostislav Gattnar 2001 1.SC Vítkovice
Daniel Lademberger 2000 1.SC Vítkovice
Jakub Pilch 2001 1.SC Vítkovice

veliko-2 Druhým týmem v turnaji je Region – Brno, který je přímo nabitý florbalovými jmény jihomoravské metropole.

Jméno Ročník Klub
Michal Bartoň (G) 2001 Sokol Brno I Gullivers
Michal Házy 1999 Sokol Brno I Gullivers
Jonáš Kůra 2000 Hattrick Brno
Jan Videman 1999 Sokol Brno I Gullivers
Dalibor Švéda 2000 Hattrick Brno
Jakub Maleček 2000 Hattrick Brno
Jan Zbořil 2000 Sokol Brno I Gullivers
Lukáš Vrtěl 2000 Sokol Brno I Gullivers
Adam Hemerka 2001 Hattrick Brno
Martin Večerka 1999 Sokol Brno I Gullivers
David Novák 2000 Sokol Brno I Gullivers
Dominik Pleska 1999 Sokol Brno I Gullivers

veliko-1… a my si Vám dovolíme představit první z nich, který ponese název Region – Ostrava I.

Jméno Ročník Klub
Lukáš Homola 00 FBC Ostrava
Dominik Špaček 99 FBS Olomouc
Jiří Besta 99 1.SC Vítkovice
Jan Besta 01 1.SC Vítkovice
Michal Sládek 99 FBC Ostrava
Šimon Vlach 00 FBC Ostrava
Jakub Čermák 00 FBC Ostrava
Matyáš Šindler 00 FBC Ostrava
Vojtěch Krhovják 00 Paskov Saurians
Patrik Pícha 00 FBC Sokol Frenštát p/R
Ondřej Kolajta 00 FBC Ostrava

Související odkazy:
Velikonoční Marlenky jsou snězeny
Velikonoční Míchačky aneb souboj regionů

velikonocni-petky-strana

About the Author: ivo sin