SUPERFINÁLE nikoliv, ale SUPERTURNAJ

Účastníci SUPERTURNAJE; FOTO: FBC Letka

V sobotu 9. 4. 2022 na den, kdy se konalo SUPERFINÁLE, uspořádal tým FBC Letka turnaj určený pro mladší přípravku ročník 2014 a mladší. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z 5 klubů a více než 70 dětí! Hlavní motivací turnaje bylo, aby si děti vyzkoušely, co takový turnaj a zápasy vlastně obnáší a zažily ty nepopsatelné emoce, když rozhodčí poprvé foukne do píšťalky a začne zápas. „Nebojíme se říci, že toto předsevzetí turnaj do puntíku splnil. A výsledek turnaje? Velký počet šťastných sportujících dětí, pro které byl turnaj obrovským zážitkem! 🥇 To je to, o co v tomhle věku především jde,“ sdělují organizátoři.

Děkujeme všem zúčastněným a už teď se těšíme na září, kdy podobnou akci budeme opakovat.“ říká Adam Wollný a pokračuje: „V neposlední řadě chceme poděkovat všem rodičům z našeho klubu, kteří se nemalým podílem zasloužili o to, jak celý turnaj skvěle probíhal – děkujeme za ohlušující fandění, úžasné fotky a neskutečný bufet – bez vás by to nešlo, díky!

Ohlasy po turnaji

Jako první bych především chtěla poděkovat za perfektní práci všech pořadatelů a zúčastněných na turnaji. Všichni jsme byli velice spokojeni se zápasy i s mimozápasovými aktivity, které děti hodně ocenily. Bufet s dobrůtkama byl taky jednou z příjemných části turnaje pro celý náš tým. Děti si celý den moc užily. Ještě jednou děkujeme za skvělou atmosféru, profesionální organizaci a budeme se těšit na příští rok.

FBC Orca Krnov; Trenérka Michaela Kosturová

Za Vítkovice musím říct, že skvěle zorganizovaný turnaj v přátelském duchu, kde si mohly zahrát všechny mladší děti. Pro většinu to bylo poprvé, co oblékly zápasový dres. Skvěle si to užili jak děti, tak rodiče. Palec nahoru a děkujeme pořadatelům.

1. SC TEMPISH Vítkovice, Trenér Dalibor Matúš

Na turnaji bylo super to, že jsme dokázali s těžkým soupeřem uhrát remízu a pak jej na nájezdy porazit. To se nám povedlo poprvé v sezóně. Super bylo také představení klubového maskota, který nám přinese ještě víc štěstí.

FBC Letka, Matyáš a Adélka Harazimovi

Video reportáž na Youtube

TV reportáž Televize Hlučínsko – Regionální zpravodajství se redaktor a kameraman ohlédli za úspěšným turnajem mladších přípravek, který FBC Letka organizovala minulou sobotu ve sportovní hale v Bolaticích.

About the Author: ivosin