Tak co s tím rokem 2019?

PF 2019 - obrázek
PF 2019 obráncům, útočníkům a brankářům.

Bylo by na místě teď popřát vše nejlepší a úspěchy … jasně, ale my chceme více. A proto jsme vymysleli aktivitu ZAPOJ SE.

Po úspěšném (aspoň v našich očích) vyhlášení tipů na osobnost měsíce prosince, které se nám sešly, nás napadla nová aktivita viz níže. A můžeme to zkusit hned a na nic nečekat. Nejenže proběhly různé vánoční turnaje, ale před námi jsou dva novoroční slavný švédský GothiaCup a poměrně mladý leč oblíbený Prague Floorball Cup. Ozve se nám někdo a pošle zprávu kdo kde je a jak se mu daří?

Pokud Vás předchozí odstavec neoslovil máme pro Vás jedno zamyšlení pro začátek roku. S laskavým svolením jsme převzali Novoroční článek kolegy Michala Kosmála. Přečtěte si, promyslete a vyberte si tu správnou cestu. Přeje FLORBAL MSK.


NEPŘESTÁVEJ TOUŽIT!

Nový rok jako vždy přinese spoustu přání, nových předsevzetí a výzev. Po nabitém začátku postupně ochabne jejich síla a vytrvají jen ti nejsilnější, nejtrpělivější, nejvytrvalejší… Získat nový zvyk, vybudovat ho a přeměnit na běžný návyk a součást života je náročný úkol a stojí to dost sil.

Je to podobné jako ve sportu.Vyhrávají ti, kdo vydrží o něco déle, než jiní. Ti, kteří končí svůj sprint až dva metry za cílovou čárou. Ti, kteří zvednou pár kilo navíc, i když je k tomu nikdo nenutí. Ti, kteří využívají sílu myšlení a vizualizace, přestože se jim druzí smějí…

Přeji do Nového roku každému sportovci toto:

Nechť tě neopouští žádostivost, touha a chuť dělat a milovat svůj sport! Nepřestávej toužit po zlepšení, posunu, růstu a dalších výzvách, které tě posunují vpřed. Nesrovnávej se s druhými – atakuj své vlastní hranice! Objevuj je, zvedej je, měř se sám se sebou a hrdě stůj před zrcadlem, ve kterém najdeš vždy tu stejnou známou tvář – sám sebe!

Nepřestávej toužit!

Touha je zázrak, kámo, zázrak…

Lewis Caroll, Alenka v říši divů:

Alenka dorazila k rozcestí a spatřila na stromě kočku Šklíbu. „Řekla bys mi, prosím, kterým směrem se mám dát?“ zeptala se Alenka. „To závisí na tom, kam chceš dojít,“ řekla Šklíba. „Na tom mi příliš nezáleží,“ řekla Alenka. „Pak nezáleží na tom, kterou cestou půjdeš,“ řekla Šklíba…

Kudy vykročíš Ty?

Vše dobré na Tvé cestě přeje Michal

Medaile ze superfinále

About the Author: ivosin