KLUB NEZDOLNÝCH HRÁČŮ XII:

budoucnost  - Jalas Aréna

DEN 10: ANTIVIROVÁ VÝZVA

Jo! Slavíme! Jsme společně na konci první etapy. Několik krůčků už se povedlo. Důležité je, že jsou to kroky “dopředné“. Buduješ svoji budoucnost!

Dnes své kroky pěkně shrneš a zrekapituluješ. Pomůžou ti zase naše staré dobré otázky.

Dnešní otázka zní:

CO JSEM SE O SOBĚ DOZVĚDĚL? JAK TO MŮŽU V BUDOUCNU ZUŽITKOVAT?

Všechna zamyšlení a “vnitřní rozhovory“, které jsi sám se sebou vedl na svém bezpečném místě ti nabídly spoustu podnětných myšlenek. Něco ses o sobě dozvěděl. Možná sis objevil něco důležitého. Třeba jsi narazil na zajímavé téma, které je nutné více prozkoumat. Snad si pochopil pár věcí, které zužitkuješ. Našel sis pro sebe něco, co je konkrétně pro TEBE důležité, aniž by to ostatní potřebovali vědět a znát.

Dlužím ti odpověď na otázku: Proč mají otázky moc ovlivňovat tvou budoucnost?

Mám pro tebe připravenou srozumitelnou odpověď. Dám ji však jen tomu, kdo si o ni napíše na michal@kosmal.cz. Tyto informace jsou opravdu jen pro ty, kteří jsou zvědaví a využívají pro svůj pokrok zvědavost a sílu slova “NEVÍM“. Bez zvědavosti se moc daleko dojít nedá…

Den jedenáctý využijeme k odpočinku a nadechnutí. Pro ty, kteří chtějí jít do “hustší výzvy“ se připravuje nový materiál. Princip bude stejný, otázky zůstanou, jen jich bude o něco méně a zpomalí se tempo. Některé detaily budou vyžadovat více času. Pracovat je nutné sice každý den, ale téma bude mít dlouhodobější charakter a mnohem více využijeme “práci s hlavou“.

PS: Kdo by chtěl využít ke svému shrnutí online rozhovor s koučem, může si to vyzkoušet. SMT Academy nyní nabízí půlhodinu zdarma všem sportovcům. Více najdeš na www.smtacademy.cz, kde uvidíš také můj profil a získáš další informace.

Jestli si s něčím nevíš rady, napiš mi na michal@kosmal.cz

Michal Kosmál. Sport, koučování a mentální příprava.

10 otázka - závěr

About the Author: ivosin