Projekt – Vrátíme tě zpátky do hry

Projekt Vrátíme tě zpátky do hry

Díky projektu „Vrátíme tě zpátky do hry“ jsme schopní Vám pomoci v průběhu Vašeho zranění zajištěním finanční kompenzace.
Proč je důležité být správně zajištěn a jaké budou Vaše potřeby v případě se že se zraníte, ať už jako aktivní amatérský sportovec nebo profesionál?
Uděláte si úraz a musíte se tedy léčit. V této době nemůžete provozovat sport, při němž jste se zranili, a v mnoha případech (u dospělých sportovců) jste na nějakou dobu také vyřazeni z pracovního procesu. Sport budete chtít s největší pravděpodobností provozovat i po ukončení léčby. Abyste toho byli schopni a vyhnuli se případným komplikacím, potřebujete kvalitní odbornou pomoc, na které se rozhodně nevyplatí šetřit. Medicína jde stále kupředu, a proto se nebojte vyhledat pomoc u soukromého lékaře nebo fyzioterapeuta. Vaše léčba může být tedy finančně velmi náročná. Na všechny procedury v době léčby i poúrazové rehabilitace je potřeba mít finance. Z tohoto důvodu vznikl projekt ‘‘Vrátíme tě zpátky do hry‘‘ který zajistí, abyste tyto prostředky k dispozici měli.
Rovněž by se měl každý sportovec i v případě neaktivního působení v daném sportu fyzicky udržovat. Finanční kompenzaci můžete využít k účelům seberealizace a udržet se tak v kondici. Například můžete navštěvovat fitcentrum, mít osobního trenéra, nebo se můžete v mezidobí věnovat i jinému sportu.
Zkonzultujeme s Vámi situace, které mohou při provozování Vašeho sportu nastat a jaké budou Vaše potřeby v době léčby úrazu. Společně zjistíme, jaký byste si představovali standard v době rekonvalescence, a podle něj vytvoříme Váš profil, který Vaše potřeby pokryje v době výpadku.
Shrnutí a výhody programu ‘‘Vrátíme tě zpátky do hry‘‘:

  • Ochráníte svou sportovní kariéru v případě jejího přerušení i preventivně
  • pojištění pro jakýkoliv sport bez výjimky pro jednotlivce, skupinu, tým a celý klub
  • platnost pojištění je po celém světě čímž předcházíte velmi vysokým výdajům za zdravotní ošetření, péči a případný transport ze zahraničí do ČR
  • pojištění bez ohledu na rizikovost a náročnost daného sportu
  • sportovní pojištění kryje drobné i velice závažné poranění celého těla, jako je invalidita, zlomeniny, tržné rány, naraženiny, modřiny, otřesy mozku, poranění vazů, svalů a šlach, ztrátu zubu, popáleniny, úpal a mnoho dalšího.

Jaké další výhody můžete čerpat v rámci programu:

  • kompenzaci vysokých výloh spojených s rehabilitací a léčbou
  • odškodnění za trvalé následky po úraze
  • rehabilitační pomůcky
  • pomoc při řešení pojistných událostí
  • sponzoring

sienna.cz

Florbalové pády a střety

About the Author: ivosin