II. ročník „Povánočního florbalení“ v Kostelci n/H

vanocni-kostelec
V pondělí 28.12. se do Kostelce sjely týmy z širokého okolí, aby se utkali v tradičním vánočním turnaji o prvenství. Nechyběl kostelecký A-tým pod názvem „Mlsní psi“, Litovel pod názvem „Baštila“, všem známí Alfasamci a nebo třeba výběr nejlepších hráčů z Prostějova pod názvem „Honze K“.
Turnaje se účastnilo celkem 12 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin, kdy do play-off postupovali vždy první 4 celky v obou skupinách. Do semifinále se nakonec probojoval tým KHL (hráči z Kostelce a bývalí hráči z SK Prostějov), který porazil Alfasamce. Dále favoriti turnaje – Mlsní psi, porazili Jameson (muži z kosteleckého B-týmu). Bez překvapení postoupila také Baštila a Honze K. Velké překvapení se konalo v semifinále, kde tým KHL porazil v nájezdové loterii Mlsné psy a mohl se těšit na finálovou účast, kde se setkal s prostějovským výběrem Honze K, který si bez problémů poradil s Baštilou. Bronz nakonec získali Mlsní psi a ve finále opět došlo na nájezdy.
Překvapivě vyrovnaný zápas nakonec urval Honze K, který přesvědčil všechny v hale, že dnes byl zkrátka o třídu výš, ale ve finále měli na kahánku!

Tomáš Hruška

About the Author: ivosin