Za měsíc startuje Moravian Cup 2018

Moravian Cup 2017

Poslední volné místo v každé kategorii!

TEMPISH Moravian Cup je florbalový mládežnický turnaj, který se odehrává v Olomouci v netradičním termínu na začátku září. Cílem je naposledy prověřit formu týmů před zahájením ligových zápasů. Turnaj byl založen v roce 2015. Letos se tedy uskuteční již 4. ročník akce, ze které se postupně stává tradice
Registrace je sice již oficiálně ukončena, přesto se nám ještě na poslední chvíli uvolnilo 1 místo v každé kategorii (junioři, dorostenci i žáci). Pokud máte zájem zažít skvělou akci a otestovat formu svého týmu před zahájením oficiálních soutěží, tak se přihlaste nejpozději do příští středy. V současné době je na 4. ročník turnaje TEMPISH Moravian Cup přihlášených rekordních 37 týmů ze 3 států (Česko, Polsko a Slovensko). Výčet týmů je velice zajímavý. Kromě zahraničních účastníků z Polska (Niechanowo) a Slovenska (Gajary, Nitra a Trenčín) se do Olomouce začátkem září sjedou týmy z různých koutů Česka (např. Brno, Jihlava, Klatovy, Ostrava nebo třeba Zlín).
Povede se naplnit stav? To se dozvíme již za několik málo dní. Detailní informace, aktuální seznam týmů a samotnou registraci naleznete na oficiálních webových stránkách turnaje: http://www.moraviancup.cz/.
Turnaj byl letos rozšířen o další sportovní halu, takže se zápasy odehrají celkově na 4 sportovištích. Díky tomu tak bylo možné významně navýšit herní čas na turnajově standardních 2 x 15 minut. Zůstává určitě dvoudenní formát akce a všechny soutěžní kategorie (žáci, dorostenci a junioři). Na závěr ještě jedna dobrá zpráva. Se změnou hlavního partnera, firmou TEMPISH, se navyšují prize money na celkových 25 000,- Kč a také je v plánu bohatší doprovodný program.

About the Author: ivosin