Vánoční pětky na ČPPéčku

vanocni-petky-siroke

Jedná se o pokračování Míchaček (viz minulá akce), ale trochu jinak. Tentokráte půjde o přihlašování celých pětěk, jak z FBC Ostrava tak i jiných týmů. Hráči se domluví a sestaví pětku, která po zaregistrování obdrží pořadové písmeno. Pětka může, ale nemusí být doplněna gólmanem. Po ukončení registrace (8 – 10 pětek) bude uskutečněno losování a složíme týmy vždy o dvou pětkách plus 1 gólman. Týmu bude přiřazena i startovní barva (tým musí mít stejnou barvu triček). Pak se odehraje turnaj nově vzniklých (doufám, že promíchaných) týmů. Mimo sestavení pětek má turnaj i další cíle a těch bude rovněž pět:

• Odpočinout si od vánočního lenošení
  • Potkat se se starými známými a poznat nové přátele
  • Učit se, ukázat, vyzkoušet, okoukat, porovnat, posoudit florbalové dovednosti
  • Pobavit se oblíbenou hrou, zahrát si, pohrát si
  • Zjištění, jak jste schopni se organizovat a trénovat sami a jaké máte předpoklady pro vzájemnou spolupráci

TERMÍN

28. 12. 2015 (pondělí v době vánočních prázdnin), začátek v 11:00 (sympatická hodina, že?) a předpokládané ukončení mezi 14-15 hodinou.

MÍSTO

ČPP Aréna, Hladnovská 259/128, 71200, Ostrava – Muglinov

SLOŽENÍ PĚTEK

Pětku tvoří hráči ročníku 99, 00, 01 (dorostenci a starší žáci). Dívka v týmu není podmínkou, ale ani důvod k vyřazení týmu. Zúčastnit se mohou florbalisté z celé ČR, přednost mají hráči FBC Ostrava a z Moravskoslezského kraje. Pětky se sestavují samy a registraci provede pověřený hráč „team-leader“.
Formulář pro přihlášení pětky ZDE

ÚČASTNICKÝ POPLATEK, BUFET A DOPRAVA

Poplatek na osobu je 50,-, ze kterého budou hrazeny náklady na halu (pronájem a energie) a proplacení rozhodčích. Platí se na místě v den turnaje. Bufet v době konání je zajištěn (nealko nápoje, hot-dog, tousty, sladkosti). Doprava vlastní.

PŘEDPIS

Hraje se dle pravidel IFF v souladu se specifickým vymezením v těchto propozicích. Utkání budou řídit zkušení rozhodčí. Hrací doba je 2 x 12 minut hrubého času, přestávka 1 minuta. Time out není povolen. ČK 1 vede automaticky k vyloučení do konce daného utkání, předzápasová příprava na hrací ploše je maximálně 3 minuty.

SYSTÉM

Turnaj sehraje 4 nebo 5 týmů systémem každý s každým (dle počtu přihlášených pětek). Rozpis utkání bude zveřejněn souběžně s rozlosováním. Celkový vítěz vzejde z výsledkové tabulky po ukončení všech utkání.
O pořadí rozhoduje:

1. Celkový počet bodů (3 výhra – 1 remíza – 0 prohra)
  2. Vzájemný zápas
  3. Rozdíl skóre
  4. Větší počet vstřelených branek
  5. Los

POJIŠTĚNÍ

Účastníci startují na vlastní nebezpečí. Pořadatel není zodpovědný za jakékoliv zranění, onemocnění či ztrátu v průběhu turnaje.