Tag Archives: turnaje 2019

PŘEROVSKÁ JÍZDA

Dalším přípravným turnajem před ligovou sezonou byl JUNIOR SOKOL CUP 2019 v Pardubicích. Na tomto dvoudenním turnaji jsme v minulém roce obsadili v kategorii elévů druhé místo a v kategorii mladších žáků třetí místo. Na turnaj jsme letos odcestovali opět s elévy, mladšími a staršími žáky, kteří se utkávali převážně s týmy z východu Čech.

Read More

Pátý olomoucký Moravian Cup

Již 5. ročník turnaje TEMPISH Moravian Cup proběhl o víkendu 7.–8. 9. 2019. Zajímavostí letošního ročníku bylo, že domácí klub FBS Olomouc v něm konečně dokázal premiérově vyhrát v některé z vypsaných soutěžních kategorií (a to hned dokonce ve dvou z nich zároveň).

Read More

Brno žilo florbalem

Na florbalové scéně ani letos nechyběl turnaj, kde se tradičně utkávají ty nejlepší týmy. Druhá polovina června přinesla už jedenáctý ročník mládežnického Brno Open Game. Do dětské části turnaje se letos přihlásilo přes 280 účastníků, ….

Read More

Orca Summer Cup je za námi

Poprvé se tento turnaj pod širým nebem konal na Hlavním náměstí v Krnově. Terén nebyl úplně ideální, ale organizátorský se s tím porval statečně. Další velkou změnou byly mládežnické kategorie. Proběhl zde také turnaj přípravek a starších žáků, což …

Read More

Bílovec přivítal III. ročník Spring Cupu

O víkendu 11. a 12. května uspořádal bílovecký florbalový oddíl dvoudenní mezinárodní turnaj ve florbalu mladších žáků Spring cup 2019 v hale na Komenského ulici. Pozvání pořádajícího klubu přijaly týmy FBC Přerov, 1.FBK Eagles Orlová, FBC SVČ Odry, 1.SFK Havířov, FBC Letka, 1.FBC Karviná a slovenský ŠK 1.FBC Trenčín.

Read More

Pohár města Přerova

V neděli 28.dubna se konal třetí ročník turnaje elévů – O pohár města Přerova 2019. Turnaj zaznamenal pro letošek pár změn. Hrálo se hned na dvou halách a to na Městské sportovní hale a na hale Kouřilkova. Druhou změnou byl herní systém, kde jsme po dvou ročnících přešli na velké hřiště a systém 5+1.

Read More

Olomoucký pohár 2019

Tým FBS Olomouc se rozhodl uspořádat turnaj pro elévky a my rádi zprostředkujeme informace k tomuto turnaji. Daniel Tichý nám za pořadatelský tým sdělil: „Rád bych Vás tímto pozval na první ročník turnaje pro elévy (3+1) v Olomouci. Věcné ceny pro všechny účastníky zajištěny.

Read More