Moravian Cup má už 5 kategorií

úvodní fotka

Pět let, pět kategorií, pětkový florbal, pět sportovišť.

Turnaj založený v roce 2015 má letos již pětileté výročí. Florbalový mládežnický turnaj TEMPISH Moravian Cup , který se odehrává v Olomouci v netradičním avšak zajímavém termínu na začátku září, má za cíl naposledy prověřit formu týmů před zahájením ligových zápasů.

Dvoudenní formát se po předchozích letech osvědčil a odehraje se tentokrát v termínu 7.-8. 9. 2019. „Novinkou je rozšíření o další dvě věkové kategorie (aktuálně B18, B16, B14, B12 a B10), všechny budou hrané systémem 5 + 1, letos poprvé otevíráme turnaj i pro špunty – mladší žáky a elévy včetně přípravkářů“ odkrývá první z novinek ředitel turnaje Lukáš Rubín a přidává další letošní trumf: „Letos se dostaneme do nejlepší sportovní haly v Olomouci, tedy do Sportovní haly UP, kde se v lednu odehrály finálové souboje v rámci Poháru České pojišťovny.“

V pátém ročníku opět v roli hlavního partnera turnaje vystupuje olomoucká firma TEMPISH – progresivní a dynamický výrobce sportovního vybavení, který v posledních letech zaměřuje svoji pozornost na florbal. Svědčí o tom i projekt TEMPISH Floorball. Díky partnerovi se tak v 5. ročníku turnaje můžete těšit na navýšené prize money v celkové hodnotě 40 tisíc Kč, bohatý doprovodný program (včetně dovednostních soutěží) a stánek s novou kolekcí florbalového zboží. Neváhejte a registrujte se, protože postupně se naplňují jednotlivé kategorie především B18 a B16.

zápasy z utkání
Turnajová klání

Co dalšího připravují organizátoři turnaje?Další novinkou je větší komfort pro ubytované týmy s možností zajištění polopenze,“ prozradil Lukáš Rubín (a což ocení trenéři zejména mladších kategorií – pozn. redakce). Ředitel turnaje vytahuje další eso z rukávu a doplňuje výčet výhod „Cestování po Olomouci bude s využitím MHD zdarma na základě turnajového náramku„.

Pokud pro svůj tým chcete kvalitní přípravu do nového ligového ročníku a myslíte to s přípravou skutečně vážně, tak se včas přihlaste, ať nepřijdete o možnost naposledy prověřit svůj tým před ostrým ligovým startem. Nezapomeňte ještě na jednu „maličkost“, která je pro olomoucký turnaj typická. „Stejně jako v minulých letech totiž také jdeme cestou ověřené kvality a do turnaje se mohou přihlásit jen týmy/kluby hrající oficiální soutěže pod hlavičkou Českého florbalu či obdobných zahraničních asociací (nikoli různé neověřené mixy),“ upřesňuje ředitel turnaje TEMPISH Moravian Cup Lukáš Rubín a rozhovor uzavírá pozváním: „Díky za přízeň a těšíme se na Vás„.

Další turnaje v roce 2019

Poutač - banner Moravian Cup
TEMPISH Moravian Cup

About the Author: ivosin