KLUB NEZDOLNÝCH HRÁČŮ:

Přednáška Michala Kosmála
Michal Kosmál. Sport, koučink a mentální příprava. FOTO: archív autora

ANTIVIROVÁ VÝZVA!

Ahoj, já jsem Michal. Já a server FLORBAL-MSK.cz jsme pro tebe připravili praktický seriál, abys na sobě mohl pracovat v této nelehké době. Praktický proto, že nebudeš jen číst: budeš (můžeš) aktivně pracovat. Aktivita je totiž to slovo, které se počítá. A mimo jiné: jak jsi aktivní v době totální izolace, kterou přinesl virus? Že odpočíváš, neřkuli se flákáš? Tak to promiň. V tom případě pro tebe nemůžu nic udělat a dále raději nečti.

Pokud se rozhodneš jít do toho s námi a vytvořit “Klub nezdolných hráčů“, pak sleduj i nadále aktivitu na stránkách. Dopředu jen napovím, že půjde o tvůj mentální rozvoj – budeš BUDOVAT SVOU VNITŘNÍ SÍLU! Rozhodni se teď!

JAK TO PROBÍHÁ?

V první fázi se každý den objeví 1 tematická otázka, někdy dvě. Tvým úkolem je najít si přes den 5-15 minut času a plně se věnovat jen této otázce. Můžeš využít přiložený formulář – PRACOVNÍ LIST, otázku si poznačit a pak uvolněně hledat odpověď. Odpověď není ani dobrá ani špatná. Děláš to pro sebe a nikdo to po tobě nebude číst. Jsi zodpovědný jen sám sobě.

Otázek bude celkem 9 a ke každé přísluší jen kratičký komentář. Pokud zvládneš těchto 9 otázek, postoupíš do druhého kola. V něm bude trošku “hustší výživa“ pro opravdu nezdolné hráče! Ve druhé části se zaměříme se na tvůj výkon a naučíš se, jak sám se sebou pracovat, abys byl odolnější, odvážnější a psychicky připravenější. Série bude vždy doprovázena krátkým komentářem a návodnými otázkami, které ti s tématem pomohou.

Než bude “VÝZVA“ spuštěna, je důležité nastavit si režim dne – určit si, kdy si vyhradíš čas jen pro sebe, pro svůj osobní růst. Tip, jak na to vyjde už zítra.

Pro tuto chvíli mě těšilo. Těším se na ty, kteří právě teď vstupují do “KLUBU NEZDOLNÝCH HRÁČŮ“.

Jestli si s něčím nevíš rady, napiš mi na michal@kosmal.cz

Michal Kosmál. Sport, koučink a mentální příprava.

mentální příprava
Přednáška Michala kosmála

About the Author: ivosin