KLUB NEZDOLNÝCH HRÁČŮ X:

co jsou moje brzdy

DEN 8: ANTIVIROVÁ VÝZVA

Já ti gratuluji! Včera ses sám sobě přiznal, že v něčem občas klopýtáš a že ještě nevíš a neumíš všechno. Pokud jsi ochoten nést si sportovním životem slovo “NEVÍM“, pak jsi připraven se učit a naučit ještě mnoho nového. Jestli však už víš a umíš všechno, nikdo ti nepomůže a jsi odsouzen ke stagnaci.

Dnes děláme malý pořádek. Jistě se ti v minulosti podařilo některé své nedostatky, nezdary a potíže překonat. Jak si to zvládl? Co jsi k tomu využil? Co ti pomohlo? O co ses opřel?

Dnešní otázka zní:

JAK PRACUJI SE SVÝMI BRZDAMI?

Některé slabosti však dosud nebyly překonány. Včera sis jich několik vypsal. Jak to děláš, že se ti nedaří je překonat? Co používáš, ale nefunguje to? Něco si už mnohokrát zkusil, ale nezabralo to – co to bylo?

Projdi si dnes na “svém bezpečném místě“ další myšlenky a zapiš si je. Mysli na to, že je potřeba relaxovat, netlačit na pilu, nenutit se – spíše nechat volně proudit myšlenky a zachytit ty, které se mohou hodit. I když ti v první chvíli přijdou hloupé, zbytečné nebo špatné. To teď neřeš. Řekli jsme si, že odstraňujeme vnitřní hranice.

A mysli na to, že jen trpělivá vytrvalost vede ke zhodnocení tvého úsilí.

Vytrvat, vytrvat, vytrvat!

Pokud si s něčím nevíš rady, napiš mi na michal@kosmal.cz

8 list deníku

Michal Kosmál. Sport, koučování a mentální příprava.

About the Author: ivosin