KLUB NEZDOLNÝCH HRÁČŮ II:

letní příprava

REŽIM

Ahoj, zdravím KLUB NEZDOLNÝCH HRÁČŮ! Jj, to jsou ti, kteří se vědomě rozhodli jít dál a vstoupit do ANTIVIROVÉ VÝZVY!

Včera jsem naznačil, že pro svůj rozvoj si potřebuješ vyhradit čas, prostor a energii. Pokud to myslíš vážně, rozhodni se KDY, KDE a s JAKÝM ZAUJETÍM budeš pracovat.

CO TO ZNAMENÁ?

Najdi si doma “bezpečné místo“, kde se cítíš dobře a uvolněně, např. oblíbené křeslo, koutek, postel, půda… Rozhodni se, ve kterou denní dobu se budeš sám sobě věnovat. Ráno, v poledne, odpoledne, večer? Je to důležité! Pravidelnost posiluje účinek; je to stejné, jako když bereš vždy ve stejný čas antibiotika. Taky si uvědom, že síla tvého zaujetí a ochoty pracovat vytvoří výsledek. To je energie – hybná síla. Tvůj posun nezvládnu já nebo otázky. Tvůj posun je závislý na tvých činech. Na tom, jestli to BUDEŠ DĚLAT!

Režim vznikne tak, že se ty sám rozhodneš kdy budeš pracovat a pak své rozhodnutí dodržíš. Je to závazek, který dáváš SÁM SOBĚ. Nedodržíš-li ho, je to tvá zodpovědnost. Lhát můžeš mě, ale sám sobě? To bych nedělal…

Pro dnešek vše. Promysli si své místo a čas. Dnes si tam sedni, uvolni se, udělej si pohodu a představ si, jaké to bude, až se zítra pustíš do opravdové práce. Těšíš se? Zároveň si už dnes stáhni formulář – PRACOVNÍ LIST – ten doprovodí antivirovou výzvu.

Jestli si s něčím nevíš rady, napiš mi na michal@kosmal.cz.

Michal Kosmál. Sport, koučink a mentální příprava.

bezpečné místo
Bezpečné místo – ilustrační foto

About the Author: ivosin