Florbalová AUKCE na dobrou věc!

Dražba dresů 4Sport s podpisy na podporu florbalového týmu vozíčkářů ABAK Ostrava

2018: International 4Sport Company

Již brzy vypukne další pokračování letního florbalového šílenství v moravskoslezské metropoli – Ostrava Cup 2018! Na velmi kvalitně obsazeném turnaji se po roční pauze opět představí jeho tradiční účastník, International company! Své jméno spojil tento populární tým opět s firmou, která provozuje florbalovou prodejnu v Ostravě a webový portál www.4sport-florbal.cz! Tento etablovaný florbalový obchod si navíc pro sportovní fanoušky nachystal velmi zajímavou akci!
Od roku 2007 se International company pravidelně zúčastňuje mezinárodního florbalového turnaje Ostrava cup (dříve Fatpipe Cup nebo Republic Cup), hraného v Ostravě v polovině června. Již tradičně se v sestavě objevují jak čeští florbaloví reprezentanti, hrající florbalové legendy, tak také zástupci finské nebo švýcarské florbalové školy. Letošní Company drink je namíchán opravdu s citem pro rovnováhu a smyslem pro atraktivitu děje na hřišti i mimo něj! Převážně česko-finská sestava bude znovu prošita zajímavými jmény z vrcholového florbalu současnosti i nedávné minulosti!

A několik jmen opravdu stojí za povšimnutí. Na post brankáře byl znovu nominován mnoha střelami ostřílený Roman Ciompa, nejlepší hráč rozhodujícího zlatého finále 2009 a fantom Superfinále 2013. V obraně a možná i v útoku budou vlát vlasy Pavla Bruse, v současnosti trénéra letošních finalistů z Vítkovic. Z Finska přiletí letošní bronzový medailista s týmem Nokia KrP, Matti Koskela! Zpátky „domů“ do Ostravy se na moment vrátí finské power-duo Turkka Lehtinen a Tuomas Mustakallio. Starší generace fanoušků si určitě ráda připomene umění neúnavné florbalové dvojičky Jan Vavrečka a Petr Šmerda, kteří již několik let brázdí veteránské vody. Ze Švýcarska dorazí elegantní kavalír Benjamin Reusser, bývalý reprezentant helvétského kříže! Tomáš Sladký, navrátilec a v současnosti kapitán Vítkovic, se bude snažit udržet tým v provozu až do neděle a jako bonbónek pro ostravské labužníky ukáže své florbalové dovednosti hokejový profesionál z Vítkovic – Ondřej Roman!

Speciálka pro florbalisty Shop For Florbal Ostrava, provozovatel portálu www.4sport-florbal.cz, současný partner „Mezinárodní společnosti“, vyhlašuje výjimečnou akci!

Tým International Company! v roce 2016

Vytipovaným hráčům, kteří se zúčastní letošního ročníku Ostrava Cup v barvách 4sport, nechal vyrobit zbrusu nové dresy. Ty budou po skončení turnaje vydraženy s originálním podpisem hráče. Výtěžek z této charitativní aukce poputuje na podporu florbalového oddílu vozíčkářů FBC ABAK Ostrava!
Doufáme, že tato chvályhodná aktivita bude mít velmi pozitivní efekt u všech sportovních příznivců a dobrá věc se povede! Určitě chcete mít zajímavou trofej a podpořit dobrou věc!!!

DRAŽBA DRESŮ probíhá na Facebooku – Vaše cenové nabídky prosím pište do komentářů příspěvku.

Můžete se těšit na dresy hráčů:

11 Tomáš Sladký, rekordman v počtu zápasů v reprezentaci a v současnosti kapitán Vítkovic
21 Turkka Lehtinen, finský legionář z Vítkovic, bývalý nejrychlejší hráč v české lize
23 Ondřej Roman, útočník hokejových Vítkovic, širší kádr reprezentace
7 Milan Tomašík, reprezentant ČR, 6 let ve švédské nejvyšší lize SSL
19 Veronika Enenkelová, reprezentantka ČR, trojnásobná mistryně s Vítkovicemi
(nastoupí v ženské kategorii v týmu SELECTION 4SPORT)

Ostrava cup napíše další stránky své historie a International Company bude u toho!
Jak samotní hráči tohoto jedinečného výběru, tak i jejich soupeři a všichni fanoušci dobrého florbalu se určitě mají na co těšit!

About the Author: ivosin