Druhý ročník Poháru města Přerova je za námi

Účastníci přerovského turnaje; FOTO: Jan Gebauer

O pohár města Přerova 2018

V sobotu 26.května proběhl již druhý ročník turnaje elévů. Turnaje se tentokrát zúčastnilo 16 týmů z 9 různých měst. Některé týmy si nasadily do boje i více týmů, což ve výsledku ničemu nevadilo, jelikož hlavním cílem turnaje bylo, aby si děti co nejvíce zahrály.

Na hřišti se proháněly děti z Mohelnice, Ostravy, Litovle, Uničova, Šumperku, Hranic, Tovačova, Olomouce a pořadatelského Přerova. Turnaj se hrál celkem na třech hřištích, každý tým odehrál během celého dne minimálně 8 zápasů.

Turnaj byl rozdělen do svou skupin po osmi týmech. Z každé skupiny postupovaly do boje o pohár první čtyři týmy z každé tabulky. Zbytek týmů hrál o celkové umístění. Do playoff postoupily hned tři týmy Přerova, Šumperk Tygři, Mohelnice Pat, Letka Ostrava, Uničov a Tovačov. Po náročné základní skupině si to o finále rozdaly přerovské Kosatky s Uničovem a Šumperk s Letkou. Vyrovnané zápasy dopadly lépe pro Uničov se Šumperkem, kteří postoupili do velkého finále, kde uspěl žlutočerný tým Uničova, který se stal po Holešovu druhým vítězem Poháru města Přerova. V boji o třetí místo uspěl domácí Přerov, jenž porazil FBC Letka z Ostravy až v samostatných nájezdech.

FOTO: Jan Gebauer

FOTO: Jan Gebauer

Po konci turnaje byly bohatě odměněny všechny týmy. Zároveň byl oceněn nejlepší střelec a nahrávač celého turnaje. V průběhu dne navíc probíhala individuální soutěž o nejpřesnější a nejtvrdší střelu.
Všem týmům, hráčům trenérům či rodinným příslušníkům děkujeme za účast. Věříme, že jste si turnaj naplno užili a budeme doufat ve Vaši návštěvu i v dalším ročníku.

Speciální poděkování patří sponzorům turnaje, kterými byli: Město Přerov, EMOS spol. s r.o., JAP spol. s r.o., SKEL s.r.o. , Möbelix Zlín, STOJAN interiér s.r.o., ifTECH s.r.o. , INFOWELL Czech s.r.o. ELFETEX spol s r.o. , Pivovar ZUBR a.s., Benzina Prostějov – Alice Verbichová, Jaroslav Porvol, SASPIRA s.r.o., Želatovice, FOTO GEBAUER

Individuální ocenění:

Nejlepší střelec: Jan Jarmar(FBC Šumperk Tygři)
Nejlepší nahrávač: Václav Babík (FBC Uničov)
Nejpřesnější střelec: Dáša Hradilová (FBC Hranice)
Nejtvrdší střelec: Markéta Pavlíková (FBC Hranice)
Autor: Pavel Ceh
Originál článku

Přerovská hala, dějiště turnaje; FOTO: Jan Gebauer

Přerovská hala, dějiště turnaje; FOTO: Jan Gebauer

About the Author: ivosin